Інформація про Фонд

МІСІЯ ТА БАЧЕННЯ

Фонд створено для здійснення благодійної діяльності та надання благодійної допомоги задля стимулювання інтересу широкого загалу до науки і наукових досліджень, реалізації освітніх програм, підвищення інтелектуального рівня і творчого потенціалу молоді, популяризації науки і культури, просування ідей збереження науково-культурної спадщини.

Ми вважаємо, що досягти цього можна шляхом створення організаційних, технічних і фінансових умов для популяризації та пропаганди наукових знань, технологій, виробничих результатів і культурного надбання земної цивілізації; впровадження якісно нових форм і методів організації та проведення культурно-просвітницьких заходів, мистецьких акцій; організації культурного дозвілля та спілкування людей у різних формах ігрової та дозвіллєво-розважальної діяльності.

Усе це має сприяти творчому, інтелектуальному та духовному розвитку особистості, окремих груп і спільнот.


навчальне кіно

НАВЧАЛЬНЕ КІНО

Навчальне кіно заохочує учня до вивчення навчального предмета, викликає позитивні емоції, що сприяє підвищенню якості навчання.

Докладніше
науково-популярне кіно

НАУКОВО-ПОПУЛЯРНЕ КІНО

Науково-популярне кіно спонукає людину до роздумів і розширює її кругозір. Воно показує поступ цивілізації: минуле, теперішнє та майбутнє.

Докладніше

 • Навчальне кіно

  Навчальне кіно — незвичайне кіно. Його найперша мета — зробити наочними складні наукові уявлення. Це допомагає опанувати важкі питання навчального матеріалу.

  Навчальне кіно дає змогу показати явища та процеси в довкіллі, які спостерігати в звичайних умовах непросто, або й взагалі неможливо. Засобами кіно можна уповільнити, чи пришвидшити, перебіг явища, показати його всебічно, привернути увагу до важливих його складових та зробити виразними узагальнення і абстракції з допомогою яких наука описує те чи інше явище природи. Навчальний фільм допомагає як передати учням певну наукову інформацію, так і привчити їх самостійно її аналізувати, виробити в них основи наукового і творчого мислення.

  Навчальне кіно заохочує учня до вивчення навчального предмета, викликає позитивні емоції, що сприяє підвищенню якості навчання.

 • Науково-популярне кіно

  Мета науково-популярного кіно — популяризувати науку шляхом поширення інформації в доступному для широкого загалу вигляді. Воно сприяє цілям освіти та виховання, впливає на світогляд глядача.

  Науково-популярне кіно спонукає людину до роздумів і розширює її кругозір. Це кіно показує як результати науково-технічного прогресу людства, так і проблеми й загрози, пов’язані з ним. Розповідаючи про діяльність науковців та про історію науки, воно показує поступ нашої цивілізації, перекидаючи «мости» між минулим, теперішнім та майбутнім людства, Землі й Всесвіту.

 • Науково-популярний лекторій

  Мета науково-популярного лекторію полягає в ознайомленні широкого загалу із досягненнями науки. Його особливість — науково-популярні лекції читає лектор наживо.

  Хоча сучасні технології дають змогу робити це дистанційно, але практика свідчить — людям пристало збиратися разом для обговорення цікавих для них тем. Очевидно в цьому разі проявляє себе колективна сутність людини. Навіть добре інформовані й обізнані з якимось конкретним науковим питанням люди зазвичай не відмовляють собі в можливості обговорити його в колі фахівців чи просто допитливих, зацікавлених слухачів.

  Науково-популярний лекторій дає змогу доволі оперативно пропагувати новітні досягнення науки і технологій, адже лектор може розповідати про важливу подію чи явище навіть в режимі онлайн.

НАШІ ОЧІЛЬНИКИ

Засновники Фонду та його керівники

Богдан Боровик

Богдан Боровик

Засновник і Голова Правління Фонду

Валентина Боровик

Валентина Боровик

Засновник і креативник

Іван Крячко

Іван Крячко

Засновник і голова Наглядової ради

logo

Благодійний фонд «НОВА УРАНІЯ» — недержавна неприбуткова благодійна організація, яка створена і діє відповідно до Конституції України, Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», інших нормативно-правових актів та Статуту.

Інформаційний бюлетень

Підпишіться на наш інформаційний бюлетень, щоб отримувати останні новини.
© 2018 НОВА УРАНІЯ. Всі права застережено. Designed By WarpTheme