Наші проекти

НАВЧАЛЬНЕ КІНО
 

НАВЧАЛЬНЕ КІНО

Навчальне кіно — незвичайне кіно. Його найперша мета — зробити наочними складні наукові уявлення. Це допомагає опанувати важкі питання навчального матеріалу.

Навчальне кіно дає змогу показати явища та процеси в довкіллі, які спостерігати в звичайних умовах непросто, або й взагалі неможливо. Засобами кіно можна уповільнити, чи пришвидшити, перебіг явища, показати його всебічно, привернути увагу до важливих його складових та зробити виразними узагальнення і абстракції з допомогою яких наука описує те чи інше явище природи. Навчальний фільм допомагає як передати учням певну наукову інформацію, так і привчити їх самостійно її аналізувати, виробити в них основи наукового і творчого мислення.

Навчальне кіно заохочує учня до вивчення навчального предмета, викликає позитивні емоції, що сприяє підвищенню якості навчання.


НАУКОВО-ПОПУЛЯРНЕ КІНО
 

НАУКОВО-ПОПУЛЯРНЕ КІНО

Мета науково-популярного кіно — популяризувати науку шляхом поширення інформації в доступному для широкого загалу вигляді. Воно сприяє цілям освіти та виховання, впливає на світогляд глядача.

Науково-популярне кіно спонукає людину до роздумів і розширює її кругозір. Це кіно показує як результати науково-технічного прогресу людства, так і проблеми й загрози, пов’язані з ним. Розповідаючи про діяльність науковців та про історію науки, воно показує поступ нашої цивілізації, перекидаючи «мости» між минулим, теперішнім та майбутнім людства, Землі й Всесвіту.


НАУКОВО-ПОПУЛЯРНИЙ ЛЕКТОРІЙ
 

НАУКОВО-ПОПУЛЯРНИЙ ЛЕКТОРІЙ

Мета науково-популярного лекторію полягає в ознайомленні широкого загалу із досягненнями науки. Його особливість — науково-популярні лекції читає лектор наживо.

Хоча сучасні технології дають змогу робити це дистанційно, але практика свідчить — людям пристало збиратися разом для обговорення цікавих для них тем. Очевидно в цьому разі проявляє себе колективна сутність людини. Навіть добре інформовані й обізнані з якимось конкретним науковим питанням люди зазвичай не відмовляють собі в можливості обговорити його в колі фахівців чи просто допитливих, зацікавлених слухачів.

Науково-популярний лекторій дає змогу доволі оперативно пропагувати новітні досягнення науки і технологій, адже лектор може розповідати про важливу подію чи явище навіть в режимі онлайн.


Навчальне кіно

Навчальне кіно

Навчальне кіно на різні наукові теми.

Приклад
Науково-популярне кіно

Науково-популярне кіно

Науково-популярне кіно на різні наукові теми.

Приклад
Науково-популярний лекторій

Лекторій

Науково-популярний лекторій для широкого загалу в Україні.

Приклад
logo

Благодійний фонд «НОВА УРАНІЯ» — недержавна неприбуткова благодійна організація, яка створена і діє відповідно до Конституції України, Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», інших нормативно-правових актів та Статуту.

Інформаційний бюлетень

Підпишіться на наш інформаційний бюлетень, щоб отримувати останні новини.
© 2018 НОВА УРАНІЯ. Всі права застережено. Designed By WarpTheme